Facebook Arkadaşlık Sitesi

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabod Online Yayın Hayatına Son Veriyor..
Yazar Mesaj
sercanaga1225 Çevrimdışı
Super Moderator
******

Mesajlar: 126
Üyelik Tarihi: 05-10-2014
Rep Puanı: 55
Seviye: 10
Yaşam Puanı: 27 / 231
Yetenek Puanı: 42 / 2,007
Deneyim: 26 / 100
Mesaj: #1
Kabod Online Yayın Hayatına Son Veriyor..
Değerli Kabod Oyuncuları ;
Daha evvelden de sizlere Kabod ile ilgili gelişmeleri aktarmıştık. Kabod’a yenilik gelmemesinin nedeni ne yazık ki oyunun Koreli yapımcı firmasının iflas etmiş olmasıdır. GameTURK bildiğiniz gibi oyun yayıncısıdır yani yapımcı değildir. Yapımcı firmalar oyuna yenilik getirmeden bizlerin bir şey yapması söz konusu dahi değildir. Sizlerin tüm isteklerini yapımcı firmaya bildirdik. Savaş sisteminin değişmesi , binek petler , daha fazla haritanın oyuna eklenmesi , boss sistemi … Ne yazık ki Koreli firmada maddi sıkıntılar içinde olduğu için bu isteklerimizi yerine getiremedi . Oyunun İngilizce versiyonuda aylar öncesinden kapandı. Kimi zaman bizlere kızdınız , bizleri eleştirdiniz ama inanın bunu çok açık ve net bir şekilde belirtiyoruz elimizden gelen hiç bir şey yoktu. Bu yazıyı resmi bir dilde yazabilir ve oyunu kapatacağımızı sizlere bildirebilirdik ama sizlere olan saygımızdan , sizlerin bugüne kadar göstermiş olduğu anlayıştan ötürü içten bir yazı yazmak ve olayları olduğu gibi sizlere aktarmak istedik.

Kabod Online 15.08.2011 Pazartesi saat 23.59’da kapanacaktır. Tüm Kabod Online yönetimi , GM’ler , GameTURK yöneticileri iftardan sonra 21.00 ile 23.59 arası sizlerle beraber oyunda olacaktır. Yeni oyunumuz hakkında sorularınızı , Kabod hakkında öğrenmek istediğiniz detayları , satın almış olduğunuz puanların yeni gelecek oyunumuzda kullanımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.
Kabod Online’da alışveriş yapmış oyuncularımızı mağdur etmemek için satın almış oldukları GT Kredilerin yarısını (Satın almış olduğunuz kredilerin %18’ini vergi olarak vermekte ve yapımcı firmayada satıştan kar payı vermekteyiz) yeni açılacak RPG oyunumuzda puan olarak hediye edeceğiz . Ayrıca Kabod’da puan harcamış yada harcamamış ama emek vermiş tüm oyuncularımıza yeni açılacak oyunumuzda özel hediyeler ve promosyon kodları vereceğiz. Oyunumuzun beta versiyonu hakkında bilgileri ilk Kabod oyuncularımıza duyuracağız.

Yeni açılacak RPG oyunumuz’un arkasındaki firma çok güçlü. Oyun yayınlandığı pazarda başarı elde etmiş ve uzun zamandır Çin’de yayınlandığı için stabil bir oyun. Kabod’a harcama yapmış oyuncularımız dilerlerse bu oyunda puan verebiliriz dilerlerse şu anda hali hazırda yayınlanan “Kara İnci” adlı oyunumuzda puan verebiliriz. (Karakterlerin yeni açılmış olması ve Kabod’da puan alınan portal email’i ile aynı olması gerekmektedir)

Yeni açılacak oyunumuz hakkında önümüzdeki saatlerde bir video yayınlayacağız. Sizlerden oluşan bu durumdan ötürü gameTURK yönetimi adına özür diler anlayışınız için teşekkür eder. Sizlerin güvenini kaybetmek isteyeceğimiz en son şeydir. Bu yüzden tüm eleştirilerinizi , sitemlerinizi bizlere açıkça bildirebilirsiniz.
GameTURK Yönetim Kurulu

Herkese İyi Forumlar Bana Ulaşmak İsteyen Soru Sormak İsteyen Özel Mesaj Atarak Sora Bilir İyi Forumlar...
22-10-2014 16:16
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Rust Serverler | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS