Facebook Arkadaşlık Sitesi

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle Of The İmmortals Karakterler Ve Statüler
Yazar Mesaj
sercanaga1225 Çevrimdışı
Super Moderator

Rep Puanı: 55
Seviye: 10
Yaşam Puanı: 27 / 231
Yetenek Puanı: 42 / 2,002
Deneyim: 26 / 100
Battle Of The İmmortals Karakterler Ve Statüler
Oyunda 5 Karakter Bulunmaktadir.

Tegin (Berzerker) – Damage Dealer Karakterdir. Yakin ve Fiziksel Savaslarda Cok Etkilidir. Ancak Magic/Buyu Agirlikli Ataklara karsi gucsuz konumdadir.

Bledar (Champion) - Disciplined BOI'nin Palandin yani Tank karakteridir. Defansi Cok Yuksek olmasina karsin, verdigi Damage'ler dusuk sayilabilir.

Thrin (Slayer) – Hizli ve Ani ataklarda uzman, Assasin Karakterimizdir. Damage Dealer Grubuna Girer. Berzerker'e kiyasla damage'i dusuk olmasina ragmen, stun ve critical skilleriyle dengelemektedir.

Solbon (Magus) – Wizard/Mage Karakterimizdir. Defansi dusuk olmasina karsin, Guclu Skilleriyle Tek Bir Mob'a yada Alan Skilleriyle Bircok Mob'a Yuksek Damage verir.

Merdümgriz (Heretic) - Oyundaki Priest/Vecomancer Karakterimizdir. Buff'lariyla Party'sine Destek Verir, Heal skilleri cok etkili olmasada, bir party'deki en onemli karakterlerin basinda gelir. Ayrica DeBuff skilleriyle dusmanini gucsuzlestirir.

Stat'larla ilgili Ufak bir Bilgi Veriyim:
- Spirit = Mana ve Heal Skillerini Arttirir.
- INT = Magic Attack'i , Damagelerini Arttirir.
- Str = Fiziksel Attack'i Arttirir(Ozellike Berserker ve Champ. icin)
- Dex = accuracy evasion ve cok azda miktarda critical'i arttirir (Slayer larin str si denebilir)
- Vitality= HP nizi, HP Recover'inizi Arttirir.

En Basit Olarak butun karakterlerde Soyle Build Uygulayabilirsiniz (40 Level'e Kadar sonrasi icin yarini bekleticem, suan daha aciklamali bir Rehber Yaziyorum onun icin ^.^ )
Berzerker - Str Agirlikli Gidin/ aslinda 1str/1vit'de olabilir ancak dusuk levellarda HP'nizin pekde onemi olmuyor acikcasi
Champion- Bu acikcasi Ne olmak istediginize bagli/ Tank icin Full Vitality gidebilirsiniz dusuk damage verirsiniz ama bi okadarda cok HP niz olur, yada isterseniz her 2 levelda 3 vit/1str gidin size kalmis ( benim tercihim full vit olurdu 40+'e kadar en azindan Tank karakteri dungeonlarda cok ise yariyor.)
Slayer - bu tartismali karakterlerden birisi, isterseniz full dex isterseniz 1dex/1str gidin ancak 40- full dex gitmek daha mantikli, unutmayin str sadece genel attack'i arttiriyor dex ise kullandiginiz silahlarla uyumlu olarak attack arttiriyor
Magus- damage dealer karakterdir, bu yuzden INT agirlikli gitmeniz gerekiyor, arada arttan statlari Vit e verin
Heretic- Int/spirit .. secenekleriniz bunlar, ben sahsen Heretic oynuyorum full spirit gidiyorum suanda, verdigim damage i cok takmiyorum, en nihayetinde Support karakteriyim, Ne kadar Mana, ne kadar yuksek heal skilli benim icin okadar yararli ama isterseninz Int'e vererek Magic Damage'inizi arttirabilirsiniz...

Herkese İyi Forumlar Bana Ulaşmak İsteyen Soru Sormak İsteyen Özel Mesaj Atarak Sora Bilir İyi Forumlar...
25-10-2014 15:12
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Rust Serverler | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS