Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warrock Hakkında Bilgi
Yazar Mesaj
Kerem1 Çevrimdışı
Moderator
*****

Mesajlar: 8
Üyelik Tarihi: 10-10-2014
Rep Puanı: 2
Seviye: 1
Yaşam Puanı: 0 / 18
Yetenek Puanı: 2 / 194
Deneyim: 73 / 100
Mesaj: #1
Warrock Hakkında Bilgi
Warrock Online Süper Bir Silah Oyunu (Online)Türkiye'de birçok oyuncusu olan Knight Online oyununun yapımcısı K2'den yeni bir oyun daha, WarRock... Tür olarak FPS (Tek Kişilik Vuruş Oyunu) olan WarRock oynayış açısından Battlefield ve Counter Strike oyunlarına benzemektedir. WarRock'ın internet üzerinden ve ücretsiz oynanması, bu oyunlardan ayrılmasını sağlıyor.


Temel Oyun Bilgileri

Havada ağır mazot kokusu ve arka planda uzak bir çatışmanın sesleri. Bir zamanlar basit ve sakin bir hayatin yaşandığı yollardan geçen tanklar ve askerler. Bunlar, Derbaran da yıllardır NIU ve Derbaran ordusu arasında yaşanan iç savaşın değişmeyen özellikleri.

Derbaran ordusu ya da NIU isyancıları, hangi tarafa katılacaksın?

Servis branşınızı seçin, silahlarınızı donatın ve kendi askerinizi yaratın. Oyun içinde bir çok değişik haritalar oynarak Experience puanları kazanıp, rütbenizi yükseltin ve bir çok yeni ve kuvvetli silahlar kullanmaya hak kazanın!

Üç değişik oyun seçeneğinden oyun tarzınıza uyanı seçip, (Close Quarters Combat, Urban Ops, Battlegroup) hızlı tempolu oyunlar veya devasa haritalarda tanklar, jet uçaklari ve hücüm botları kullanıp düşmanlarınızla savaşın!

Derbaran’da savaşlar oyuncuları kurak çöllerden, karlı tren istasyonlarına ve tropik adalar gibi bir çok değişik bölgelere taşıyacak!

War Rock dünyasına hoş geldin asker!


Oyun Özellikleri

Dinamik, Hızlı Tempolu Savaş!
Geniş silah, donanım seçeneklerini kullanarak kendi askerini yarat ve Blackhawk helikopterleri, K1 tankları ve F15 jet uçakları ile havada ve karada savaş!

Sürekli Karakter Gelişimi
NIU isyancılarına ya da Derbaran ordusuna katılın. 5 adet servis branşından (Engineer, Medic, Assault, Sniper, Heavy) oyun tarzınıza uygun olanı seçip, experience puanları kazanıp, rütbe atlayın! Rütbeniz yükseldikçe daha kuvvetli silahlar ve ekstra eşyalar elde edin.

Silah & Eşya Marketi
Oyun içindeki Silah Deposu ve Eşya Marketini ziyaret edip oyun içinde kazandığınız Dinarları harcayıp karakterınizi daha güçlü silahlar ve eşyalar ile donatın! Yeni geliştirdiğimiz seçenekler sayesinde, her durum için en uygun silahı bulabilirsiniz!

Sık Yenilenen İçerik
Sık sık eklenen yamalar, oyuncu istekleri dikkate alınarak eklenen yeni araçlar, silahlar ve yeni oyun modelleri gibi değişiklikler içerir. Her “Episode”, War Rock hikayesinde Derbaran da yaşanan iç savaş hakkında yeni heyecan verici bir bölüm içerir.

Etkinlikler, Turnuvalar & Klan Sistemi
Klan Sistemi ve Sponsorlu etkinlikler ile arkadaşlarınızla birlikte kendi klanınızı yaratın ve kişisel ve klan sıralamaları için diger klanlarla savaşın!. Değişik aralıklar ile düzenlenen klan turnuvalarına katılıp, muhteşem ödüller kazanma şansını elde edin!

Free2Play?
War Rock’ı tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz! Free2Play olarak adlandırılan bu oyun sistemi ile ücret ödemeden karakter yaratma, level atlama ve yeni silahlar elde etmek gibi oyunun temel özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Premium Üyelik
Oyuncular bir çok değişik alışveriş seçenekleriyle Premium üyelik alarak oyunun bir çok ekstra özelliklerinden yararlanabilirler. Bu özellikler bonus XP, 5. slot silahı gibi bir çok şeyi kapsamaktadır!


Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
CPU(İşlemci) : Pentium 3 - 800 Mhz veya daha iyisi
RAM(Bellek) : 512 MB veya daha iyisi
Graphics(Ekran Kartı) : Radeon 8500LE / Geforce MX400 veya daha iyisi
OS(İşletim Sistemi) : Windows ME / 2000 / XP
ISP(Bağlantı) : DSL
Network Kartı : 10 Mbps
Hard Disk : 900 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
CPU(İşlemci) : Pentium 4 - 2.0 Ghz veya daha iyisi
RAM(Bellek) : 512 MB veya daha iyisi
Graphics(Ekran Kartı) : FX5700 / ATI 9200 veya daha iyisi
OS(İşletim Sistemi) : Windows 2000 / XP
ISP(Bağlantı) : Cable / T1
Network Kartı : 100 Mbps / 1000 Mbps
Hard Disk : 900 MB


Dinamik, Hızlı Tempolu Savaş!

Geniş silah, donanım seçeneklerini kullanarak kendi askerini yarat ve Blackhawk helikopterleri, K1 tankları ve F15 jet uçakları ile havada ve karada savaş!Sürekli Karakter Gelişimi

NIU isyancılarına ya da Derbaran ordusuna katılın. 5 adet servis branşından (Engineer, Medic, Assault, Sniper, Heavy) oyun tarzınıza uygun olanı seçip, experience puanları kazanıp, rütbe atlayın! Rütbeniz yükseldikçe daha kuvvetli silahlar ve ekstra eşyalar elde edin.Silah & Eşya Marketi

Oyun içindeki Silah Deposu ve Eşya Marketini ziyaret edip oyun içinde kazandığınız Dinarları harcayıp karakterınizi daha güçlü silahlar ve eşyalar ile donatın! Yeni geliştirdiğimiz seçenekler sayesinde, her durum için en uygun silahı bulabilirsiniz!Sık Yenilen İçerik

Sık sık eklenen yamalar, oyuncu istekleri dikkate alınarak eklenen yeni araçlar, silahlar ve yeni oyun modelleri gibi değişiklikler içerir. Her “Episode”, War Rock hikayesinde Derbaran da yaşanan iç savaş hakkında yeni heyecan verici bir bölüm içerir.Etkinlikler, Turnuvalar & Klan Sistemi

Klan Sistemi ve Sponsorlu etkinlikler ile arkadaşlarınızla birlikte kendi klanınızı yaratın ve kişisel ve klan sıralamaları için diger klanlarla savaşın!. Değişik aralıklar ile düzenlenen klan turnuvalarına katılıp, muhteşem ödüller kazanma şansını elde edin!


Premium Üyelik

Oyuncular bir çok değişik alışveriş seçenekleriyle Premium üyelik alarak oyunun bir çok ekstra özelliklerinden yararlanabilirler. Bu özellikler oyun içinde sesli konuşabilme, bonus XP, 5. slot silahı gibi bir çok şeyi kapsamaktadır! [Resim: ozm7Xm]
Servis Branşları:

Oyuna giriş yaptığınızda, oynamak istediğiniz branşı seçmeniz gerekecek. Oyuna başladıktan sonra ölümler arasında silahlarınızı ve branşınızı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

1) Engineer


Engineer araç ekiplerine destek görevi görür ve tüm araçları onarabilme özelliğine sahiptir. Genelde P90 ve G36C gibi tam otomatik ve seri ateş eden silahları tercih ederler.

Standard Silah Paketi
Colt .45, MP5, Spanner

2) Medic

Medicler savaş alanında yaralılara yardım rolü oynarlar. İlk yardım çantaları ile canları azalmıs oyuncuları iyileştirebilirler. UZI ve MP5 gibi hafif ve seri ateş eden tam/yarı otomatik silahları kullanmayı tercih ederler.

Standard Silah Paketi
Colt .45, MP5, Med Kit

3) Sniper

Sniperlar savaş alanında uzaktan keskin nişan özelliğine sahiplerdir ve düşman askerlerini çok uzak mesafelerden savaş dısı bırakabilirler. Sniperlar genellikle kendi başlarına bulunduklarından PSG-1 ve AWM gibi uzun namlulu keskin nişan tüfekleri kullanmayi tercih ederler.

Standard Silah Paketi
Colt .45, M24 Sniper Rifle, K400 frag grenade

4) Assault

Ana saldırı askerleri görevi görürler. Savaş alanında en önden giden askeri bölük olarak AK-47, el tabancaları, el bombaları gibi bir çok değişik silahı kullanabilirler.

Standard Silah Paketi
Colt .45, K2, K400 frag grenade

5) Heavy Trooper

Heavy Trooperlar düşman araçlarını yok etme rolünde çok etkili bir branşdır. Roket atarları, anti-vehicle mine, ve minigunları ile uzak meshafeden düsman yer, hava ve kara araclarını yok edebilirler.

Standard Silah Paketi
Colt .45, Panzerfaust, TMA-1A landmine
[Resim: Lo63Ro.jpg]


Kurallar

1. Uygun bir adla karakterleri (Karakter), oda adı, Topluluk (Klan) adlandırma yapılmalıdır örtülü anlam kasıtlı aşağılama tarafından 1.1.Veya Ulusal Enstitüsü kinayesi ile Din ve Taç 1.2 Taklit seçili Takımın karakteri 1.3 Kasten diğer oyunculardan herhangi bir bilgi, mal veya ürün elde etmek için aynı veya başkalarına benzer isim ayarlamak usulünce olmalıdır.

2. Flood Konuşmak ya da kötü konuşma veya başkalarını rahatsız mesajlar içeren bir mesaj gönderen kaba oyuncular cezalandırılır.Defalarca bir mesaj göndermek için (Sel Message).

3. Oyuncuya yıkıcı aşağılama gibi herhangi bir eylem karşılık vermeyiniz.Bazı diğer oyuncular normalde oyunu oynamak için yetersiz becerisiz olabilir bu neden diğer oyunculara kaba olmanızı gerektirmez.

4. Oyuncuya herhangi bir hesap bilgisi vermeyin. Herhangi bir madde ya da diğer oyuncuların bilgileri ile Ürün elde etmek ihlali veya dolandırıcılık. Bu, satın almak, satmak, döviz aldatmaca Ürün her durumda buna karşın imakal niyet içeren kişi yasaklanır.

4.1 Eğer hayır kurbanı Penaltı 1. 2. 5 günlük askı, emme manifoldu, sabit süspansiyon.
4.2 Olarak açıkladı nitelemek için bir karakter getirmek. Ilk 5 gün süspansiyon, emme manifoldu, sabit 2 süspansiyon ceza kimliğine bürünmek için Notification Server.

5. Toplumda bir sürtüşme teşvik veya tahrik yasaklamaktadır. Bu duyuru kapsamaktadır Ya reklamlar teşvik sayılır. Cazip ya da herhangi bir harekete yol açtı. Milli, dini hükümdar istikrarı etkileyen. Ve diğer suçluların Tayland kanun veya kültürüne aykırı. Her durumda bunu ima niyet dahil.

6. GameHix'ten gelen herhangi olmayan WarRock Client, oynamak için kurtarma programını kullanmak veya dağıtmak için oyuncular söyleme zorunluluğu yoktur , sadece veri düzenleme içermektedir. Çevrimiçi oyun olan WarRock'a bağlanabilirsiniz, program her durumda bunu ima etme niyetine dahil değildir.

7. Oyuncu kullanmak etmeyin Ve oyuncu türlerini kullanarak herhangi bir fayda alırsınız.

8. Herhangi bir şekilde değil Bug oyuna karşı sömürü yapmak.

9. Oyuncunun performansını yarıda kesmeyin. Denetim ekibi veya sindirme bir oyun, taciz saygısız, kelimelerin uygunsuz kullanımı bir takım uygulama veya kasıtlı aldatma sırasında ekibine bir bariyer oluşturur. Herhangi bir yarar elde etmek için yanlış bilgi kullanma. Her durumda bunu ima niyet dahil.

10. Takım biliyordu istemde belirtilen bir oyuncu ya da olduğunu iddia etmeyin oyun WarRock Online her durumda bunu ima niyet dahil personel GameHix.
Takım kalıcı yasak kimliği bürünme istisna.

11. Herhangi bir oyuncu için taahhüt yok. Oyun içinde kumar kapsamı. Her durumda bunu ima niyet dahil olmak üzere oyunda, para ya da gerçek para şeklinde olsun.

12. , Ticari ya da açık artırma öğeleri veya WarRock online hesabı ve karakterleri satın almayın. Diğer ürünlerinin tanıtımı yasaktır. Apart her durumda bunu ima niyet dahil olmak üzere oyun WarRock Online ile ilgili bir şey.
Sabit kimliği yasadışı satışı hariç.
[Resim: DkAJmo.gif]

Private Second Class : Level 1
Private First Class : Level 2 - 3 - 4
Corporal : Level 5 - 6 - 7
Sergeant : Level 8 - 9 - 10 - 11 - 12
Staff Sergeant : Level 13 - 14 - 15 - 16 - 17
Sergeant First Class : Level 18 - 19 - 20 - 21 - 22
Master Sergeant : Level 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28
Second Lieutenant : Level 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34
First Lieutenant : Level 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40
Captain : Level 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47
Major : Level 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54
Lieutenant Colonel : Level 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61
Colonel : Level 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69
Brigadier General : Level 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77
Major General : Level 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85
Lieutenant General :Level 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93
General : Level 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100
(Bu Mesaj 25-10-2014 17:33 değiştirilmiştir. Değiştiren : Kerem1.)
25-10-2014 17:28
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
MichaelSaips Çevrimiçi
Posting Freak
*****

Mesajlar: 6,353
Üyelik Tarihi: 26-01-2018
Rep Puanı: 0
Seviye: 56
Yaşam Puanı: 2,062 / 2,062
Yetenek Puanı: 1,290 / 1,290
Deneyim: 0 / 100
Mesaj: #2
шевронные ленты , подвесные конвейеры Киев - МЕГАСТО
ООО "МЕГАСТО" предлагает ленту транспортерную конвейерную - по низким ценам.

лента конвейерная

лента резиновая уплотнительная

[Resim: 15588206c5c905da07e2d6d59b2b7522.jpeg]

Доступные цены, широкий ассортимент.
Быстрая доставка по Украине!

Звоните, о цене договоримся !!!

Телефоны:
(04563) 46988
(067) 5044185
(067) 4617966
(050) 3020622
(093) 1896483

Web: http://megasto.com.ua
09113, Украина, г. Белая Церковь, ул. Турчанинова 23
ООО "МЕГАСТО" - плательщик НДС

[Resim: 11.jpg]Всегда в наличии:

транспортировочные ленты
транспортировочная лента
лента конвейерная донецк
транспортерная лента купить
конвейерная лента пвх купить
лента транспортерная олх
купить ленту транспортерную б у
лента резиновая
резинотехнические изделия спб
ленточный транспортер цена

лента транспортёрная купить


Лента транспортерная представляет собой деталь ленточного конвейера. Лента выполняет функцию по перемещению груза на всей протяженности , шевронная лента транспортерная
Конвейерные транспортерные ленты. Лента резинотканевая - маркировка, типы лент, типы тканей используемые для изготовления транспортерных , конвейерные ленты
Лента конвейерная транспортерная на основе ткани ТК-200. Применяют для транспортирования сыпучих, кусковых и штучных грузов на ленточных , изделия из лент
Лента транспортерная во Владивостоке. Купить товар или воспользоваться услугой во Владивостоке. Цены. Фото. Актуальные предложения от , лента транспортерная купить в украине
Там вон ванны какие-то, лента транспортерная, – предупреждает нас Снегирь. Кормоцех выглядит точь-в-точь, как ад в диснеевских мультиках. , привод конвейера
Лента конвейерная. Подразделы | Описание раздела. Пожалуйста, выберите интересующий Вас раздел из данного списка: Шевронные ленты , Ленты , рти оптом
Шевронные транспортерные ленты CHEVRON SAVA – для транспортировки груза под высокими углами наклона. Механическая стыковка шевронных , лента резиновая
Лента транспортерная ,лента конвейерная. , продам ленту транспортерную
4010120000: Каучук, резина и изделия из них › Ленты конвейерные или ремни 4010120000, ТРАНСПОРТЕРНАЯ ЛЕНТА ИЗ ВУЛКАНИЗОВАННОЙ , тк 200
Прочность ленты на растяжение в продольном направлении kN/m, 416. Удлинение при нагрузке 10% номинальной прочности, %, 1,0. Удлинение , стыковка конвейерной ленты

hvF43k5wfL 149L


транспортерная лента купить украина , конвейеры ленточные Фастов - МЕГАСТО
стыковка транспортерной ленты , ролики конвейерные цена Черкассы - МЕГАСТО
купить ленточный конвейер , сырая резина Тараща - МЕГАСТО
лента для транспортера купить , конвейерные системы Переяслав-Хмельницкий - МЕГАСТО
конвейерные ролики цена , расчет конвейера Мироновка - МЕГАСТО


лента транспортерная бу цена , схема ленточного конвейера Житомир - МЕГАСТО
полиуретановая лента , резинотехнические изделия Коцюбинское - МЕГАСТО
резинотехника , ролики ленточного транспортера Николаев - МЕГАСТО
конвейер ленточный наклонный , куплю ленту Бородянка - МЕГАСТО
техпластина , рти силиконы Украинка - МЕГАСТО
31-01-2018 10:36
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Rust Serverler | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS