Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOW Oyun Kuralları
Yazar Mesaj
sercanaga1225 Çevrimdışı
Super Moderator
******

Mesajlar: 126
Üyelik Tarihi: 05-10-2014
Rep Puanı: 55
Seviye: 10
Yaşam Puanı: 20 / 231
Yetenek Puanı: 42 / 2,458
Deneyim: 26 / 100
Mesaj: #1
MOW Oyun Kuralları
MOW Oyun Kuralları
Oyun Kuralları• Karakter ve Birlik İsimlerinin seçilmesi :

A ) Küfür/hakaret, ırkçı söylem, siyasi/ideolojik söylem, kötü alışkanlıklara özendirici ifadeler ve/veya şahıslara ve kurumlara özel ve korunan Oyuncu(Karakter), şehir, kahraman, tacir, misyoner ve birlik isimleri kullanmak kesinlikle yasaktır.
B ) Amaçsız ve anlamsız karakter dizileri içeren isimler kullanmak yasaktır.
C ) MOW Türkiye yönetim üyelerinin isimlerini kullanmak kesinlikle yasaktır.

Yukardaki kurallara uygun olmayan isimler kullanılması durumunda hesap süresiz dondurulabilir, oyuncuya bildirim yapılmadan isim değiştirilebilir veya süresiz susturma cezası verilebilir.

• Forum ve Oyun içi davranışlar :

Lütfen, Oyun içerisinde diğer oyunculara karşı ılımlı olun ve kesinlikle hakaret etmeyin. Tehdit etmek ve baskı yapmak kesinlikle yasaktır. Eğer bir oyuncunun kurallara uygun hareket etmediğine inanıyorsanız bunu GM lere iletmekten çekinmeyin. Sizden iddianızı kanıtlamak için bir Ekran Görüntüsü (Screen-Shot) talep edilecektir; böylece neler olup bittiğine dair bir fikir sahibi olmamız kolaylaşacaktır.

MOW Türkiye yönetimi şikayete konu olan durumlarda bahsi geçen olayın bir hakaret olup olmadığına karar verme hakkını saklı tutar.

Gönderilmiş olan ekran görüntüsü ve diğer kanıtlar sistem logları ile karşılaştırılacak ve GM leri yanıltmaya çalışmak amacı ile gönderilmiş sahte ekran görüntüsü ve ihbar olduğuna kanaat getirilmesi durumunda şikayette bulunan kişinin hesabı süresiz olarak kapatılacaktır.


• Oyun İçi Sohbet

A ) Sohbette kaba/argo dil kullanımı yasaktır. Her ne sebeple olursa olsun diğer oyuncuları rencide edici davranışlar, küfür, hakaret yasaklanmıştır. Hiç bir oyuncu “ben şu nedenle hakaret ettim” gibi bir gerekçe sunamaz veya sunacağı gerekçeler geçersiz kabul edilir.
B ) Flood / Spam (Sürekli olarak aynı mesajın tekrarlanması) yapmak kesinlikle yasaktır
C ) Gerçek hayata yönelik veya oyun içi tehdit, kışkırtma ve diğer oyuncuları tahrik ederek onların ceza almasını sağlamaya yönelik davranışlar kesinlikle yasaktır. Tesbiti halinde GM insiyatifine bağlı olarak 3 günden süresize kadar hesap kapatılabilecektir.

• Bug (Oyun Hatası) Kullanımı

Eğer bir açık bulup bunu kendinize avantaj sağlamak için kullanırsanız oyun hesabınız silinir. Bulunan tüm oyun ve programlama açıkları derhal bir GM yada destek görevlisine iletilmelidir. Bug kullanımının tespiti halinde oyuncunun hesabı uyarılmaksızın süresiz olarak kapatılır.

• Hesap Bilgisi / Kullanımı

A) Her oyuncu hesap bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür. Bu bilgiyi diğer oyunculara vermeniz yasaktır. Bilgilerini paylaşan oyuncular doğacak zararlardan sonucunda herhangi bir destek/hak talep edemezler.

B) Hesabınıza başka birinin erişip sizin karakterinizle oyun kurallarını ihlal etmesi ceza almanıza engel değildir. Bu nedenle hesabınızı kimse ile paylaşmayınız.

C ) Yalnızca oyunda kayıtlı kalıcı e-posta adresinin sahibinden gelen talepler yanıtlanacaktır. MOW Türkiye yönetimi kişisel hesao güvenliğinden doğan sorunlar nedeniyle kaybedilen eşya, karakter yada hesapları geri iade etmeyecektir.

D) MOW Türkiye’de multi hesap kullanımı yasaktır. Aynı IP üzerinden bağlanarak tek bir hesaba yarar sağlamak amacıyla açılan tüm hesaplar ana hesap da dahil olmak üzere süresiz kapatılabilir.

Aynı IP üzerinden MOW Türkiye’ye erişim yasak değildir ancak kişisel menfaat sağlayacak durumların oluştuğu tesbit edilmesi halinde gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.

• GM Destek

GM lerin diğer oyunculara eşya yada para vermesi kesinlikle yasaktır. Size oyun içindeki görevlerde, karakter seviyenizde, yada NPC’lerle olan mücadelenizde yardım etmeyeceklerdir; lütfen bunları talep etmeyin!• GM Takımı

GM takımının verdiği yönerge yada kararlara saygı duymak zorundasınız.
Bir GM nin kararını başka bir GM ile tartışmayın bu oyundan ihracınıza yol açacaktır. Bir GM nin kararından hoşnut değilseniz HGM (Head Game Master) ile temasa geçmelisiniz. Kurallara karşı gelmek sunucudan atılmakla sonuçlanır, bunun süreklilik göstermesi sunuculardan kalıcı olarak uzaklaştırılmanıza yol açar.
GM takımından herhangi birine yönelik hakaret ve küfürler süresiz olarak hesap kapatılması ile cezalandırılacaktır.


• GMCC / Yardım Kanalı Kullanımı

MOW Türkiye’de oyun içerisinde size yardımcı olmak amacıyla Yardım kanalı bulunmaktadır. Yardım kanalının amacı size oyun içinde nasıl davranacağınız veya nasıl oyun oynayacağınız yönünde yardım etmek değil genel sorularınızı cevaplandırmaktır.
Görevli arkadaşlar gerektiği durumlarda oyun içinden sizlere yardımcı olabilirler ancak çözümü daha önce yayınlanmış, bilinen sorunlarla ilgili sizi yönlendirmekle görevlidirler. Sizi rehber, forum veya farklı yardım platformlarına yönlendirebilirler. Bu nedenle lütfen yardım kanalını kullanmadan önce forum ve rehberimizi gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Ministry Of War resmi forum adresi : http://forum.mow.mynet.com
Ministry Of War resmi rehber adresi : http://rehber.mow.mynet.com• Resmi web siteleri ve yardım kanalları :

Ministry Of War resmi web sitesi, forumları, facebook sayfası, twitter sayfası vb resmi olarak açıklanmış adresleri haricinde açılan Fan siteleri veya hayran sayfaları sizin güvenliğinizi kesinlikle garantileyemez. Bu nedenle lütfen hesap bilgilerinizi korumak amacıyla resmi adresler haricinde hiç bir yerde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmaya çalışmayın.

Sizden bu şekilde bilgi isteyen site adreslerini mutlaka MOW yönetimine bildirin.

Unutmayın ki kişisel güvenlik sorunları nedeniyle oluşabilecek sorunlardan hesap sahibi sorumludur ve MOW Türkiye yönetimi bu sorunların oluşması halinde size destek sağlamayacaktır. Lütfen kişisel güvenliğinizi tehlikeye sokacak davranışlardan uzak durmaya özen gösterin.

MOW Web sitesi : http://mow.mynet.com
MOW Forum : http://forum.mow.mynet.com
MOW Rehber : http://rehber.mow.mynet.com
MOW Destek : http://ticket.mynet.com/support/index.php
MOW Facebook : http://www.facebook.com/mowturkiye
MOW Twitter : http://twitter.com/MoWTurkiye
MOW Youtube : http://www.youtube.com/MoWTurkiye
• Destek Sistemi

MOW Türkiye destek sistemi adresi http://ticket.mynet.com/support/index.php dir. Oyunda karşılaştığınız sorunlar, bug bildirimi, hatalar, oyuncu şikayet gibi konularda bu adresten destek alabilirsiniz.

Destek sistemine yazılan biletlere cevap süresi 1 saat ile 72 saat arasında değişebilir 72 saatten once lütfen aynı konuda yeni bir bilet göndermemeye özen gösterin. Bu gibi durumlar ancak cevap süresini uzatacaktır.

Hesabınızla ilgili karşılaştığınız sorunlarla ilgili destek sisteminden bilgi alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda GM’ler size “hesabınızın incelendiğini” belirtebilirler. Hesap inceleme işlemi yaşanan soruna gore 1 gün ile 14 gün arasında zaman alabilir.


• Şikayetler ve Şikayet şartları :

Oyun içinde veya forumumuzda karşılaştığınız kural dışı davranışları destek sistemini kullanarak bizlere bildirebilirsiniz. Ancak bunun için gerekli bazı şartlar bulunmaktadır

A) Kural dışı işlemin açıkca tanımı
B) Oyun içinde ise ekran görüntüsü
C) Ekran görüntüsünün yeterli olmayacağı durumlarda video görüntüsü
D) Şikayetler sadece destek sistemi üzerinden bildirlebilir bunun dışında kalan alanlar üzerinden şikayetler dikkate alınmaz veya cevaplandırılmaz.

Ekran Görüntüsü hakkında :

* Alnan ekran görüntüsünün hiç bir yerinde herhangi bir düzenleme(edit) olmamalıdır.

* Alınan ekran görüntüsü tam ekran olmalıdır

Ekran görüntüleri bu şartlara uygun olmadığı taktirde kesinlikle kanıt unsuru olarak kabul edilmeyecek ve değerlendirme için kullanılmayacak, şikayet geçersiz sayılacaktır.

• Cezalar

Yukardaki kurallara uygun olmayan davranışların tesbiti halinde GM takımı kusuru işleyen oyunculara ceza verebilirler. Verilecek olan cezalar GM İnsiyatifine bağlı olarak susturma , sunucudan uzaklaştırma veya süresiz hesap dondurma şeklinde olabilir.

Verilen cezalara itiraz için sadece destek sistemini kullanabilirsiniz. Bunun dışında kalan forum, facebook, oyun içi, yardım kanalı vs gibi kanallar bunun için uygun alanlar değildir ve bu kanallardan sorulan sorulara hiç bir şekilde cevap verilmeyecektir.

Oyun kurallarını ihlal etmenin hiç bir geçerli nedeni bulunmamaktadır. Bu nedenle kurallara aykırı davranışınız nedeniyle ceza almışsanız itirazlarınız kabul edilmeyecektir. “Küfür ettim ama..” “Bug kullandım ama..” “Oyuncuları rahatsız ettim ama..” gibi cümleler kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

Herkese İyi Forumlar Bana Ulaşmak İsteyen Soru Sormak İsteyen Özel Mesaj Atarak Sora Bilir İyi Forumlar...
28-10-2014 20:19
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
MashaMetry Çevrimdışı
Junior Member
**

Mesajlar: 1
Üyelik Tarihi: 10-12-2017
Rep Puanı: 0
Seviye: 1
Yaşam Puanı: 0 / 0
Yetenek Puanı: 0 / 0
Deneyim: 0 / 100
Mesaj: #2
How get cheap XEvil 4.0?
Hi guys!

How i can get free XEvil 4.0??
This is a perfect programm for break all CAPTCHA's
(including Google ReCaptcha2 tool!)

I can pay BitCoin if you can sell it to me.
Write please:
MashaMetry2017@gmail [dot] com

Cheers =)
26-12-2017 18:00
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Rust Serverler | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS